Regulamin obiektu

 1. Rezerwacja i pobyt w Willi Koliba oznacza akceptację regulaminu obiektu i zgodę na przetwarzanie udostępnionych danych osobowych Gości, w tym monitoringu wybranych ogólnodostępnych miejsc.

 2. Doba pobytowa zaczyna się od godziny 12.00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 10.00 w dniu wyjazdu. Należy zgłosić zdanie /opuszczenie pokoju/ w dniu wyjazdu.

 3. Gość po przybyciu do obiektu i przed udostępnieniem pokoju zobowiązany jest do potwierdzenia tożsamości i uregulowania należności zgodnie z przyjętą rezerwacją

 4. Goście są zobowiązani na terenie obiektu/posesji przestrzegać ogólnie przyjęte zasady BHP i PPOŻ.

 5. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za spowodowane uszkodzenia/zniszczenia/.

 6. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za utracone lub uszkodzone rzeczy wartościowe pozostawione bez nadzoru.

 7. Za dzieci odpowiedzialni są rodzice.

 8. Parking na ogrodzonej posesji jest monitorowany całą dobę, nie jest strzeżony.

 9. Właściciele obiektu nie odpowiadają za niedogodności spowodowane z przyczyn od nich nie zależnych np.przerwy w dostawie prądu, wody, sygnału tv.

 10. Obiekt nie jest przystosowany do pobytu gości ze zwierzętami.

Zasady ochrony danych osobowych

 1. Administratorem danych osobowych jest Marek Branicki prowadzący działalność gospodarczą Willa Koliba  Stronie Śląskie 30a pod nazwą P.P.H.U. MAREK Marek Branicki 93-404 Łódż ul. Demokratyczna 9Nip. 7291016422

 2. Gromadzeniu,przetwarzaniu i udostępnianiu przez Administratora podlegają przekazane dobrowolnie dane osobowe turystów rezerwujących pobyt i przebywających w Willi Koliba, w związku z realizacją usługi wynajmu pokoi gościnnych tj.  imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon, adres poczty elektronicznej, dane wizerunkowe związane z monitoringiem  ogólnodostępnych miejsc.

 3. Zgody  w zakresie danych osobowych dzieci udzielają ich opiekunowie.

 4. Dane osobowe turystów Administrator udostępnia podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa, w szczególności dostawcy  usługi poczty elektronicznej urzędom itd.

Niewniesienie sprzeciwu w w.w.zakresie oznacza zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i udostępnianie podanych danych osobowych.
WNIESIENIE SPRZECIWU OZNACZA REZYGNACJĘ Z REZERWACJI.